Dlaczego MY

Biorąc pod uwagę ciągłe zapotrzebowanie na znajomość języków obcych – zwłaszcza języka angielskiego – na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się nim wśród kadry kierowniczej i pracowników liczących się firm, które najczęściej współpracują z zagranicznymi partnerami, pragniemy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom oferując nasze usługi w zakresie przeprowadzania kursów języka angielskiego w wariancie standardowym oraz online.

Działamy na rynku szkoleń językowych od 1996 roku, dostarczając swoje usługi wielu firmom i instytucjom mających swoje centrale bądź filie głównie w Krakowie i Warszawie, a także jednostkom organizacyjnym MON i MSWiA. 

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych lektorów, posiadających minimum kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń językowych dla kadry kierowniczej i pracowników niższego szczebla wielu firm, a także żołnierzy zawodowych i policjantów. Natomiast dzięki stałemu kontaktowi z Ośrodkiem Doskonalenia Znajomości Języków Obcych w Krakowie, podlegającemu Centrum Operacji Lądowych (COL-DKL), jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami pojawiającymi się w programach nauczania języków obcych na poziomach 1-3, przez co oferowane przez nas szkolenia językowe w pełni spełniają standardy NATO zawarte w normie STANAG 6001.

Naszym dodatkowym atutem jest fakt, iż prowadzone przez nas kursy odbywają się w salach wykładowych na terenie przynależnym do Klienta lub zdalnie, co pozwala znacznie zaoszczędzić cenny czas słuchaczy na zbędne dojazdy.

Using Format